Tренінги для менеджерів культури
Culture Bridges спільно з ГО "Інша Освіта" завершили набір на участь у воркшопах для менеджерів культури в Краматорську, Херсоні, Маріуполі, Полтаві та Кривому Розі у лютому 2019 року.

Цієї зими відбудеться п'ять дводенних воркшопів з культурного менеджменту від Culture Bridges, які є продовженням програми воркшопів. Це можливість отримати навички та знання зі стратегічного планування, керування проектним циклом, розвитку аудиторії та комунікації в сфері культурних проектів. Деякі учасники та учасниці зможуть отримати фінансування для реалізації своєї ідеї. Розробку та супровід програми воркшопів здійснює ГО "Інша Освіта" за участі локальних та національних культурних експертів та практиків.
Розклад
1
Краматорськ
31 січня - 1 лютого
2
Херсон
7 - 8 лютого
3
Маріуполь
14 - 15 лютого
4
Полтава
21 - 22 лютого
5
Кривий Ріг
25 - 26 лютого
Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі. Перевагу матимуть апліканти з актуальним практичним досвідом в сфері менеджменту культурних ініціатив та проектів. При відборі більше враховуватиметься мотивація навчатися та розуміння, де саме в майбутньому будуть використані отримані навички та знання, ніж тривалість роботи та масштаб діяльності.

Результати відбору будуть відомі після 15 січня.