Єврофест: кіно для кожного

Єврофест: кіно для кожного
З 5 по 11 грудня у Києві вперше відбудеться кінофестиваль, що підіймає питання інклюзивності у суспільстві.
У київському кінотеатрі Жовтень вперше відбудеться «Єврофест: кіно для кожного» – кінофестиваль європейських фільмів, створений для підвищення толерантності та рівності в українському суспільстві, а також розширення можливостей дозвілля для людей з інвалідністю.

На фестивалі будуть показані 8 європейських кінохітів – тріумфатори європейських фестивалів. Всі вони торкаються різних аспектів інклюзивності – віку, раси, гендеру, сексуальної орієнтації, тощо.
Програма
Фільми демонструються мовою оригiналу із субтитрами. Два фільми з програми, «Чемпіони» та «Портрет дівчини у вогні», будуть показані з тифлокоментарем (додаткова аудіодоріжка, яка пояснює, що відбувається у сценах фільму, для людей з порушенням зору) та спеціальним субтитруванням (текстова доріжка, що супроводжує фільм написами у нижній частині екрану для людей з порушенням слуху).
Розклад
05 грудня
19:00 - Чемпіони
06 грудня
10:00 - Зжерті левами
безкоштовний показ для пенсіонерів

19:00 - Зимові мухи
7 грудня
11:40 - Робота без авторства

19:00 - Портрет дівчини у вогні
8 грудня
19:00 - Зжерті левами
9 грудня
19:00 - Лайко: Ром в космосі
10 грудня
10:00 -
показ для батьків з дітьми

19:00 - Сини Данії
11 грудня
19:30 - Обскуро Бароко
Фотопроект "Будь любым"
У кінотеатрі Жовтень з нагоди фестивалю ми також покажемо фотопроект «Будь любым» від київської барахолки Кураж Базар. У ньому поєдналися 46 різних історій і головна його мета – допомогти людям знайти свою історію з-поміж інших. Полюбити й прийняти себе та оточення.

Фотопроект створено за участі фотографів Романа Пашковського, Сергія Сараханова, Дарії Шрамко та Ксенії Каргіної.

Більше про виставку дізнавайтеся за посиланням.
«Єврофест» організовано Arthouse Traffic за підтримки програми Culture Bridges, яка фінансується Європейським Союзом в межах впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, та здійснюється British Council Ukraine у партнерстві з EUNIC Ukraine – Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу.