Міжнародний форум "Креативна Україна"
Міжнародний форум є платформою для політичного та експертного обговорення з метою формування державної політики у сфері культурних і креативних індустрій (ККІ).
Захід сприятиме співпраці між органами влади, громадянським суспільством та різними секторами економіки, налагоджуючи державно-приватне партнерство на регіональному й національному рівнях. На форум залучено міжнародних експертів з ККІ, фахівців у сфері культурних та креативних індустрій, осіб, що займаються розробленням політик в Україні та ЄС.

Протягом двох днів форуму учасники з перших вуст дізнаються про необхідні умови для розвитку українського креативного підприємництва та інструменти посилення конкурентоспроможності представників ККІ в Україні. Крім того, відбудуться презентації останніх тенденцій розвитку дизайну, моди, книговидавництва, буде проведено бізнес-консультації та практичні воркшопи із залученням міжнародних експертів.

Форум відбудеться 8-9 листопада у галереї Д12 за адресою вул. Десятинна 12. Більше інформації дізнавайтеся за посиланням.
Захід організовується Міністерством культури України за підтримки EUNIC – мережі національних інститутів культури Європейського Союзу і фінансується програмою ЄС Culture Bridges, що реалізується Британською Радою в Україні.

Спікери