РEЗУЛЬТАТИ ШОСТОГО
КОНКУРСУ

Програма Culture Bridges визначила 20 переможців шостого конкурсу грантів.
11 квітня 2019 року завершився шостий грантовий конкурс в межах програми Culture Bridges. За результатами конкурсу буде підтримано 20 заявок міжнародної мобільності із загальним бюджетом понад 37 тисяч євро.

Загалом у рамках конкурсу ми отримали 210 заявок. Більшість аплікантів — з України (представлені всі області, крім Донецької, Луганскої, Тернопільської та Криму), частина заявок — від представників 10 країн Європейського Союзу.

Найпопулярніші країни для відвідування — Великобританія (15% заявок), Італія (10% заявок) та Німеччина (9,5% заявок). Найпоширеніший формат мобільності — ознайомча подорож (30% заявок).
Найбільш представленими секторами стали:
Аудіовізуальні мистецтва (включаючи кіно, телебачення, інші мультимедіа)
Візуальне мистецтво
Перформативні мистецтва
На жаль, ми не можемо розголошувати імена осіб, які отримали гранти міжнародної мобільності. Але можемо назвати організації, які подавалися як такі, що відправляли або приймали учасника та виграли грант. У шостому конкурсі проектів мобільності такими організаціями стали ТОВ "АП ЮЕЙ СТУДІО", ГO "Всеукраїнська асоціація "Платформа сучасного танцю", Перший академічний український театр для дітей та юнацтва, ГО "Д.О.М.48.24", КЗ ЛОР "Львівська національна філармонія", ДП "Національний центр Олександра Довженка", ГО Мистецькі Мандри, Театр ляльок імені О.П. Довженка Чернігівської обласної ради та ГО "Оупен Опера Юкрейн". Усі названі організації з України і запрошували до себе учасників з Німеччини, Польщі чи Франції або відправляли своїх співробітників до Республіки Чехія, Італії, Німеччини чи Латвії. Організації, що запрошували українських митців до себе чи відправляли своїх співробітників до України - Brida zavod za sodobno umetnost (Словаччина), Fundacja im. Tadeusza Kantora (Польща) та Zodiac Music Academy & Festival (Франція). Індивідуальні заявники з України обрали за напрям подорожі Велику Британію, Фінляндію, Францію, Литву, Естонію та Республіку Чехія.